DROWL Paragraphs (8.x-1.32) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Center
kk: Орта

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Other
kk: Басқа
