DROWL Paragraphs (8.x-2.36) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Status
es: Estado

en: Message
es: Mensaje

en: Text
es: Texto

en: Entity
es: Entidad

en: Slide
es: Deslizar

en: Slides
es: Diapositivas
