DROWL Paragraphs (8.x-2.36) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Message
ja: メッセージ

en: Text
ja: テキスト

en: Entity
ja: エンティティ

en: Slide
ja: スライド

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
