DROWL Paragraphs (8.x-2.36) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: Text
pl: Tekst

en: Entity
pl: Encja

en: Slides
pl: Slajdy

en: Paragraphs
pl: Akapity
