DROWL Paragraphs (8.x-2.36) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Message
ta: செய்தி

en: Text
ta: உரை

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Slide
ta: நழுவு
