DROWL Paragraphs (8.x-3.0-beta7) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: On
fa: روشن

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Link
fa: پیوند

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: Block
fa: بلوک

en: Bottom
fa: پایین

en: Off
fa: خاموش

en: Normal
fa: عادی

en: Success
fa: موفقیت

en: Warning
fa: هشدار

en: Events
fa: رویدادها

en: Duration
fa: مدت

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Minimum height
fa: حداقل ارتفاع

en: Info
fa: اطلاعات

en: Video
fa: ویدیو

en: Style
fa: سبک

en: Standard
fa: استاندارد

en: 1
fa: ۱

en: Light
fa: روشن

en: Primary
fa: اصلی

en: Default values
fa: مقادیر پیش‌فرض

en: Dark
fa: تاریک
