DROWL Paragraphs (8.x-3.35) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Image size
sr: Величина слике

en: Next
sr: Следећи

en: Type
sr: Tип

en: Size
sr: Величина

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок

en: Bottom
sr: Дно

en: Unit
sr: Јединица

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Default values
sr: Подразумеване вредности
