DROWL Paragraphs (8.x-3.35) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: View
ast: Vista

en: Anchor
ast: Anclax

en: Display
ast: Pantalla

en: Text
ast: Testu

en: Options
ast: Opciones

en: Block
ast: Bloque

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu

en: Standard
ast: Estándar

en: Color scheme
ast: Esquema de colores
