Drulma (2.0.2) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Help
ar: مساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Footer
ar: التذييل

en: Normal
ar: طبيعي

en: Warning
ar: تحذير

en: Medium
ar: متوسط

en: Info
ar: معلومات

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Main navigation
ar: القائمة الرئيسية

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Status messages
ar: رسائل الحالة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Hide summary
ar: إخفاء الموجز

en: Edit summary
ar: تعديل الملخص

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Go to page @key
ar: الانتقال إلى الصفحة @key
