Drulma (2.0.2) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Medium
az: Orta

en: Info
az: Məlumat

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Hide summary
az: Xülasəni gizlədin

en: Edit summary
az: Xülasə redaktə edin

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Subscribe to @title
az: @title abunə olun
