Drulma (2.0.0) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Normal
he: נורמלי

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Medium
he: בינוני

en: Info
he: מידע

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Tables
he: טבלאות

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Pagination
he: דפדוף

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Hide summary
he: הסתרת תקציר

en: Edit summary
he: עריכת תקציר

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Subscribe to @title
he: מנוי בRSS ל@title

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current
