Drulma (2.0.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Default
ur: طے شدہ

en: Normal
ur: عمومی

en: Warning
ur: انتباہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
