Drulma (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Normal
ne: साधारण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Medium
ne: माध्यम

en: Info
ne: जानकारी

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु
