Drulma (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Page
ro: Pagina

en: Success
ro: Succes

en: Warning
ro: Avertizare

en: Medium
ro: Mediu

en: Info
ro: Informație

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: mobile
ro: mobil

en: Pagination
ro: Paginație

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Hide summary
ro: Ascunde rezumat

en: Edit summary
ro: Editează rezumat

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Subscribe to @title
ro: Abonează-te la @title

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: First page
ro: Prima pagină

en: Page @items.current
ro: Pagina @items.current

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
