Drulma (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Normal
lt: Normalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Info
lt: Informacija

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Light
lt: Šviesi

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą

en: Edit summary
lt: Redaguoti įžangą

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
