Drupacle (2.0.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Development
fa: توسعه

en: Password
fa: گذرواژه

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Host
fa: میزبان

en: Database name
fa: نام پایگاه داده

en: Port
fa: درگاه
