Drupacle (2.0.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Development
ne: विकास

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: Host
ne: होस्ट

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम
