Drupacle (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Database name
ml: ഡാറ്റാബേസിന്‍റെ പേര്
