Drupal Content Sync (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Development
az: Develop

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Allow
az: İcazə verin

en: Ignore
az: İqnor et

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Entity
az: Entiti

en: Debug
az: Debaq

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Export configuration
az: İxrac konfiqurasiyası
