Drupal Content Sync (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Overview
ca: Resum

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Check
ca: Comprova

en: All
ca: Tot

en: Source URL
ca: URL d'origen

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Introduction
ca: Introducció

en: Allow
ca: Admet

en: Ignore
ca: Ignora

en: Handler
ca: Controlador

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Entity
ca: Entitat

en: Examples
ca: Exemples

en: Base URL
ca: URL base

en: Synchronization
ca: Sincronitzaqció

en: Debug
ca: Depuració

en: Usage
ca: Ús

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: Not supported
ca: Sense suport

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Flags
ca: Marcadors

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Export configuration
ca: Exporta la configuració

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
