Drupal Content Sync (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Check
lt: Čekis

en: All
lt: Visi

en: Custom
lt: Savitas

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Allow
lt: Leisti

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Entity
lt: Esybė

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Debug
lt: Derinimas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Handler settings
lt: Tvarkyklės nustatymai
