Drupal Coverage Core (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Status
fa: وضعیت

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Module
fa: ماژول

en: Custom
fa: سفارشی

en: Duration
fa: مدت

en: Failed
fa: ناموفق

en: Analysis
fa: تحلیل
