Drupal Origins (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Body
is: Meginmál

en: Tags
is: Efnisorð

en: Help
is: Hjálp

en: Picture
is: Mynd

en: Page title
is: Titill síðu

en: Comment
is: Ummæli

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Tabs
is: Flipar

en: Administrator
is: Kerfisstjóri
