Drupal Origins (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: On
gu: ચાલુ

en: Help
gu: મદદ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક
