Drupal Origins (8.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Help
ur: مدد
