Drupal Slider (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો

en: Up
gu: ઉપર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
