Drupal Slider (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Up
id: Ke atas

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Down
id: Ke bawah

en: Buttons
id: Tombol

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Machine name
id: Nama mesin
