Drupal Slider (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Up
fa: بالا

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Group name
fa: نام گروه

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Down
fa: پایین

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Slide
fa: لغزیدن

en: Global
fa: سراسری

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Slides
fa: اسلایدها
