Drupal Slider (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Bottom
az: Aşağı

en: Up
az: Yuxarı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Global
az: Qlobal

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Machine name
az: Maşın adı
