DrupalFit (1.1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Help
ar: مساعدة

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Score
ar: الدرجة

en: Performance
ar: الأداء

en: Details
ar: التفاصيل

en: Domain
ar: النطاق

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Features
ar: الخصائص

en: Getting Started
ar: البدء

en: Check for updates
ar: التمس التحديثات

en: About
ar: حول

en: Run updates
ar: تشغيل التحديثات

en: Cron has not run recently.
ar: لم يتم تشغيل الدورية مؤخرا.

en: Edit permissions
ar: تحرير الصلاحيات
