DrupalFit (1.1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: API Key
lt: API raktas

en: Performance
lt: Veikimas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Domain
lt: Domenas

en: Security
lt: Saugumas

en: Cron settings
lt: Cron nustatymai

en: Features
lt: Savybės

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: About
lt: Apie

en: Run updates
lt: Paleisti atnaujinimus

en: Cron has not run recently.
lt: Pastaruoju metu Cron nebuvo paleistas.
