DrupalFit (1.1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Details
ne: विस्तृत

en: About
ne: बारेमा
