DrupalFit (1.1.1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Settings
uk: Налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: issues
uk: проблеми

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Score
uk: Вага

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Details
uk: Подробиці

en: Domain
uk: Домен

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: Security
uk: Безпека

en: Tab
uk: Вкладка

en: Cron settings
uk: Налаштування крону

en: Features
uk: Властивості

en: File Permissions
uk: Файл Дозволи

en: Getting Started
uk: Початок роботи

en: Manage users
uk: Керувати користувачами

en: Check for updates
uk: Перевіряти наявність оновлень

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: About
uk: Про модуль

en: Run updates
uk: Запустити оновлення

en: Cron has not run recently.
uk: Крон останнім часом не виконувався.

en: Guide
uk: Путівник

en: Edit permissions
uk: Редагувати повноваження

en: PHP Version
uk: Версія PHP

en: Performance settings
uk: Налаштування швидкодії

en: Logging settings
uk: Налаштування ведення журналу
