druparcheky_profile (2.0.5) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML
