druparcheky_profile (2.1.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: Authenticated user
ar: مستخدم موثوق

en: Administrator
ar: مدير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Basic page
ar: الصفحة الأساسية

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ar: استخدم <em>الصفحات الأساسية</em> للمحتوى الثابت، مثل صفحة 'عن الموقع'.
