druparcheky_theme (1.2.9) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə
