Druppio Small Business (8.x-1.05) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Core
az: Nüvə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: All
az: Hammısı

en: Style
az: Stil

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
