Druppio Small Business (8.x-1.10) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Core
ar: النواة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: All
ar: الكل

en: Header
ar: الترويسة

en: Normal
ar: طبيعي

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Style
ar: نمط

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Branding
ar: العلامة التجارية

en: Wide
ar: واسع
