Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.70) - en to dz translation catalogue (76 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Name
dz: མིང་།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Picture
dz: པར།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Watchdog
dz: བལྟ་རྟོག་པ་

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
dz: @siteའདི་  ད་ལྟོ་རྒྱུན་སྐྱོང་གི་འོག་ལུ་ཨིན་པས།  ང་བཅས་བགྱོགས་པ་རང་  ལོག་འོང་དགོ་པས། ནཱ་གི་ བཟོད་སྲན་བསྐྱེདཔ་གནང་མི་འདི་ལུ་  བཀའ་དྲིན་ཆེ་ཟེར་ཞུ་ནི་ཨིན།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Recent comments
dz: ད་ལྟོའི་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Member for
dz: གྱི་དོན་ལུ་འཐུས་མི།

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Published comments
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོད་པའི་བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: No comments available.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་ཐོབ་མ་ཚུགསཔ།

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
dz: མཐའ་མཇུག་  ཤོག་ལེབ་ཅིག་བལྟ་ཞིནམ་ལས་  རྐྱངམ་ཅིག་  ལག་ལེན་པ་དེ་  འདི་ཚོན་ཚོད་གློག་ལམ་ཐོག་ལུ་  ཨིནམ་སྦེ་ཆ་འཇོག་འབདཝ་ཨིན།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་

en: Delete comment
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་

en: Who's new
dz: ག་གསརཔ་འདུག

en: Language name
dz: སྐད་ཡིག་མིང་།

en: Contact form
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག་

en: Select language
dz: སྐད་ཡིག་སེལ་འཐུ་འབད།

en: Personal contact form
dz: རང་དོན་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག

en: Who's online
dz: ག་གློག་ལམ་ཐོག་ལུ་འདུག
