Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.72) - en to bo translation catalogue (169 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Picture
bo: པར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Count
bo: གྲངས

en: Watchdog
bo: ལྟ་སྲུང་ལག་ཆ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bo: ད་ལྟ་@site་ནི་ཉམས་གསོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ང་ཚོ་མགྱོག་པོར་ཕྱིར་སླེབས་ཡོངས། ཁྱེད་ཀྱིས་ངང་རྒྱུད་རིང་བོ་བྱས་པར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ།

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Recent comments
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་དཔྱད་གཏམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Published comments
bo: སྤེལ་ཟིན་པའི་དཔྱད་གཏམ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: No comments available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་འདུག

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཞིག་དྲ་ཐོག་ཏུ་ཡོད་པར་ངོས་འཛིན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Publish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་བྱེད་པ

en: Unpublish comment
bo: དཔྱད་གཏམ་མི་སྤེལ་བ

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Mime type
bo: MIMEརིགས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Posted in
bo: སྤེལ་ས

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Publish comment
bo: དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Who's new
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ

en: Language name
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་མིང

en: Contact form
bo: འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག

en: Personal contact form
bo: མི་སྒེར་ཀྱི་འབྲེལ་གཏུགས་རེའུ་མིག

en: Who's online
bo: དྲ་ཐོག་དུ་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Monthly archive
bo: ཟླ་རེར་ཡིག་ཚགས

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Full comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཡོངས

en: Save comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཉར་ཚགས

en: Unapproved comments
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲད་མེད་པའི་དཔྱད་གཏམ

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Recent content
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ནང་དོན

en: No front page content has been created yet.
bo: མདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱས་མེད།

en: Unpublish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་མི་བྱེད་པ

en: Make content sticky
bo: ནང་དོན་གྲས་འགོར་སྦྱར་བ

en: Make content unsticky
bo: ནང་དོན་གྲས་འགོ་ནས་ཕུད་པ

en: Promote content to front page
bo: འདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་འོས་སྦྱོར་བྱེད་པ

en: Remove content from front page
bo: མདུན་ངོས་ནས་ནང་དོན་སུབ་པ

en: Save content
bo: ནང་དོན་ཉར་ཚགས

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: Taxonomy term page
bo: རིགས་དབྱེ་བྱེ་བྲག་མིང་གི་དྲ་ངོས

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པ་ཞིག་གིས་[site:name]་ཐོག་ཏུ་ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོས་ཡོད།

en: Find and manage people interacting with your site.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་འབྲེལ་འདྲིས་བྱེད་མཁན་གྱི་མི་སྣ་བཙལ་བ་དང་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Update URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འགན་ནུས། སྤྱོད་དབང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Search result highlighting input
bo: ནང་འཇུག་མངོན་བསལ་ཡིན་པར་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ
