Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.72) - en to mn translation catalogue (73 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Recent comments
mn: Сүүлийн үеийн сэтгэгдэлүүд

en: English
mn: Англи

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: People
mn: Хүмүүс

en: Published comments
mn: Нийтлэгдсэн сэтгэгдэлүүд

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Language code
mn: Хэлний код

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: No comments available.
mn: Сэтгэгдэлүүд байхгүй байна.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
mn: Хэрэглэгч хамгийн сүүлд нэг хуудсыг үзсэнээс хойш энэ хугацаанд сүлжээнд хэвээрээ байгаа гэж үзнэ.

en: Unpublish comment
mn: Сэтэгдлийг үл нийтлэх

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Delete comment
mn: Сэтгэгдэл устгах

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Language name
mn: Хэлний нэр

en: Select language
mn: Хэл сонгох

en: Who's online
mn: Сүлжээнд хэн байна вэ
