Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.74) - en to lt translation catalogue (227 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Core
lt: Branduolys

en: Archive
lt: Archyvas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Count
lt: Skaičius

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Normal
lt: Normalus

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Role
lt: Rolė

en: User login
lt: Nariams

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort Criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: English
lt: Anglų

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Member for
lt: Narys jau

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Languages
lt: Kalbos

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Style
lt: Stilius

en: Changed
lt: Pakeista

en: Alt Text
lt: Alt tekstas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Used in
lt: Naudojama

en: Permission
lt: Leidimai

en: Global
lt: Globalus

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Usage
lt: Naudojimas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Mime type
lt: Mime tipas

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Publish comment
lt: Publikuoti komentarą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: Delete message
lt: Pašalinti žinutę

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Save comment
lt: Išsaugoti komentarą

en: Unapproved comments
lt: Nepatvirtinti komentarai

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: No front page content has been created yet.
lt: Dar nebuvo sukurtas turinys pirmam puslapiui.

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prikabinti puslapio viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atkabinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lt: [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: This file is not currently used.
lt: Šis failas šiuo metu niekur nenaudojamas.

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
lt: Pavadinimo tekstas naudojamas kaip pranešimas kai su pelės žymekliu užvedam ant paveikslėlio. Pridėdami tekstą pagerinsite konteksto supratimą ir prieinamumą,

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
lt: Alternatyvus tekstas naudojamas ekrano skaitytuvų, paieškos sistemų ir kai paveikslėlis negali būt užkrautas. Pridėdami tekstą pagerinsite prieinamumą ir optimizavimą paieškos sistemoms.

en: Custom block library
lt: Saviti blokai

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Block the selected user(s)
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Cancel the selected user account(s)
lt: Atšaukti pažymėto nario paskyrą(-as)

en: Unblock the selected user(s)
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Paskyros panaikinimo prašymas gautas iš [site:name].
    
    Galite panaikinti paskyra [site:url-brief] paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:cancel-url]
    
    DĖMESIO: Panaikinę paskyra jos atkurti jau negalėsite.
    
    Ši nuoroda galios vieną dieną ir jei nebus panaudota nieko neatsitiks.
    
    --  [site:name] komanda

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros panaikinimas [user:display-name] - [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lt: Prisijungimo informacijos keitimas [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote [site:name]. Jūsų registracija laukia patvirtinimo. Kai tik ji bus patvirtinta gausite kita pranešimą su informacija kaip prisijungti ir kaip nustatyti savo slaptažodį.
    
    --  [site:name] komanda

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (laukiama administratoriaus patvirtinimo)

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyra svetainėje [site:name] buvo aktyvuota. 
    
    Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:account-name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (patvirtinta)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (užblokuota)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyra - [site:name] buvo panaikinta.
    
    --  [site:name] komanda

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (panaikinta)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyros slaptažodžio atkūrimo prašymas gautas iš [site:name].
    
    Galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį. Ji galios vieną dieną ir jei nebus panaudota nieko neatsitiks.
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Svetainės [site:name] administratorius sukūrė jums paskyrą. Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote [site:name]. Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Narrow
lt: Siauras

en: There are no custom blocks available.
lt: Nėra savitų blokų.

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.

en: Content editor
lt: Turinio redaktorius
