Drupy (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: Close
lt: Uždaryti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
