DruStack (8.x-7.0) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Register
rw: Iyandikishe

en: List
rw: Urutonde

en: Front page
rw: Ahabanza

en: White
rw: Umweru
