DruStack (8.x-7.0) - en to sk translation catalogue (231 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Image
sk: Obrázok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Icon
sk: Ikona

en: Views
sk: Zobrazenia

en: hidden
sk: skryté

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Attachment
sk: Príloha

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Footer
sk: Päta

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Fields
sk: Polia

en: OPML feed
sk: Kanál správ OPML

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: Table
sk: Tabuľka

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Tab
sk: Karta

en: Sort Criteria
sk: Kritérium zoradenia

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Attachments
sk: Prílohy

en: English
sk: Angličtina

en: Sources
sk: Zdroje

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Member for
sk: Členom už

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Languages
sk: Jazyky

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: PHP code
sk: PHP kód

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: White
sk: Biela

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Published comments
sk: Zverejnené komentáre

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Webform
sk: Webformulár

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Translation language
sk: Jazyk prekladu

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Translation
sk: Preklad

en: Used in
sk: Použité v

en: simple
sk: jednoduchý

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Grid
sk: Mriežka

en: Global
sk: Globálny

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Offset
sk: Ofset

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Translate
sk: Preložiť

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User account
sk: Používateľský účet

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Primary
sk: Primárny

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Recent blog posts
sk: Najnovšie príspevky blogu

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Language name
sk: Názov jazyka

en: Select language
sk: Vyberte jazyk

en: Installing @drupal
sk: Inštalácia @drupal

en: The installation has encountered an error.
sk: V inštalácii sa vyskytla chyba.

en: Blog entry
sk: Príspevok v blogu

en: Personal contact form
sk: Osobný kontaktný formulár

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Who's online
sk: Kto je online

en: Item ID
sk: ID položky

en: Publish on
sk: Publikovať

en: Unpublish on
sk: Nepublikovať

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Author name
sk: Meno autora

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Unapproved comments
sk: Neschválené komentáre

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: The name of the shortcut.
sk: Meno skratky.

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sk: Správca vám vytvoril účet na [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Asc
sk: Vzostupne

en: User interface translation
sk: Preklad používateľského rozhrania

en: With selection
sk: S výberom

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: Adding languages
sk: Pridanie jazykov

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sk: Žiadosť o zrušenie účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sk: Zmena prihlasovacích údajov pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (čaká sa na schválenie administrátorom)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet schválený)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zablokovaný)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zrušený)

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sk: Nasledovné špeciálne znaky sú povolené - medzena, bodka, pomlčka, apostrof, podčiarkovník a zavináč.

en: Find and manage custom blocks.
sk: Nájsť a spravovať vlastné bloky.

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
sk: <p>Táto stránka vám umožňuje pridať bežný jazyk na vašu stránku.</p><p>Pokiaľ vami želaný jazyk nie je dostupný, môžete pridať vlastný jazyk.</p>

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
sk: <p>Táto stránka vám umožňuje editovať jazyky na vašej stránke vrátane vlastných jazykov.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
sk: <p>Stránka "Jazyky" vám umožňuje pridať, upraviť, odstrániť a zoradiť jazyky na stránke.</p>

en: <p>Operations are provided for editing and deleting your languages.</p><p>You can edit the name and the direction of the language.</p><p>Deleted languages can be added back at a later time. Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. Note that you cannot delete the default language of the site.</p>
sk: <p>Operácie umožňujúce editovanie a odstránenie vašich jazykov.</p><p>Môžete zmeniť názov a smer jazyka.</p><p>Odstránené jazyky môžu byť neskôr pridané späť. Odstránenie jazyka odstrání všetky preklady rozhrania s týmto jazykom a obsah vytvorený v tomto jazyku bude mať priradený neutrálny jazyk. Predvolený jazyk nemôže byť odstránený.</p>

en: Apply your search criteria
sk: Použiť vaše vyhľadávacie kritériá

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
sk: Pridajte filtre na obmedzenie počtu výsledkov na výstupe. Napríklad na zobrazenie obsahu ktorý je <em>zverejnený</em>, pridajte filter <em>Zverejnené</em> a zvoľte možnosť <em>Áno</em>.

en: Media name
sk: Názov média

en: Find and manage comments.
sk: Nájsť a spravovať komentáre.

en: There are no custom blocks available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne vlastné bloky.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sk: Na titulnú stránku zatiaľ nebol pridaný žiadny obsah. Postupujte podľa <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Používateľskej príručky</a> a začnite budovať váš web.
