DruStack (9.1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Installing @drupal
kk: @drupal қондырылуы

en: The installation has encountered an error.
kk: Қондыру барысында қате табылды.
