DruStack (9.1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Add content
ta: உள்ளடக்கத்தைச் சேர்

en: Installing @drupal
ta: @drupal நிறுவப்படுகிறது

en: The installation has encountered an error.
ta: நிறுவுதலில் பிழை ஏற்பட்டுள்ளது.

en: All content
ta: அனைத்து உள்ளடக்கத்தை
