DruSys Landing Page Builder (1.0.0-alpha5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Image
id: Gambar

en: Save
id: Simpan

en: Text
id: Teks

en: Layout
id: Tata letak

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Grid
id: Kotakan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Row
id: Baris

en: Column 3
id: Kolom 3

en: Site header
id: Kepala situs
