DruSys Landing Page Builder (1.0.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
