DruSys Landing Page Builder (1.0.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Image
tr: Resim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Text
tr: Metin

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Media
tr: Medya

en: Colors
tr: Renkler

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Grid
tr: Izgara

en: Layouts
tr: Yerleşimler

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Row
tr: Satır

en: Card
tr: Kart

en: Column 1
tr: Sütun 1

en: Column 2
tr: Sütun 2

en: Column 3
tr: Sütun 3

en: media
tr: medya

en: Site header
tr: Site Başlığı

en: Remote video
tr: Uzak video
